You are currently viewing ANUNT: Juba Coffee face angajări

ANUNT: Juba Coffee face angajări

  • Post category:Anunt

Ne-ar placea sa fim colegi cu tine, daca:
• Ai o atitudine optimista
• Ai multa energie pozitiva
• Esti interesat/a sa devii profesionist(a) in domeniu
• Nu ai neaparat experienta in domeniu dar ai capacitatea de a acumula cunostinte noi
Responsabilitatile tale principale sunt:
• Intampini clientii si ii ajuti sa faca alegerea potrivita in privinta cafelei/bauturii
• Prepari si servesti cafea si bauturi pe baza de cafea, reci si calde
• Prepari bauturi din fructe
• Prezinti clientilor optiunile din meniu
• Preiei comenzi si incasezi plati
• Mentii curatenia la statia de lucru
Noi vom avea grija sa iti asiguram urmatoarele:
• Pachet salarial atractiv
• Bonusuri financiare in functie de performanta personala si de echipa
• Produse pe baza de cafea gratuite
• Experiente care te vor ajuta sa evoluezi profesional
• Training de specialitate
Alegerea de a deveni barista poate fi transformata intr-o cariera pe termen lung. Asadar descopera ce poate insemna cafeaua de specialitate pentru tine, alaturi de o echipa antrenata pentru performanta, produs excelent, ospitalitate exemplara!
Esti interesat?
Trimite CV-ul tau, chiar acum: https://www.facebook.com/jobs/job-opening/2420536228251330/?source=renew_post

Juba Cafe Targoviste